Вишиванка єднає українців

Всесвітній день вишиванки – день єдності українців. Протягом всієї історії нашої державності, вишиванка завжди була символом незламності, краси, благополуччя і любові.

Свято вишиванки уособлює національну єдність нашого народу, який цінує і розуміє свою історію і традиції. Здавна кожен орнамент та елемент, вишитий на сорочці, має своє значення та історію.

Велика родина нашого Університету шанує традиції та бажає Україні омріяної Перемоги! Be brave like Ukraine!

остання редакція 20.05.2022