Відкрита онлайн зустріч «Розкрий свій потенціал з АССА»

Кафедрою обліку та оподаткування ДТЕУ 25 травня 2022 р. було проведено відкриту онлайн зустріч «Розкрий свій потенціал з АССА».

Спікером виступила Вікторія ВОЛОТОВСЬКА, менеджер розвитку з бізнес відносин АССА України, Польщі та країн Балтії, досвідчений управлінець проєктів та громадських організацій управління.

Під час зустрічі було розглянуто можливості студентів спеціальності «Облік і оподаткування» ДТЕУ щодо розширення їх професійних компетентностей,  підвищення конкурентних переваг при працевлаштуванні.

Щиро вдячні пані Вікторії за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 26.05.2022