Спорт і права людини: лекція Ренати Копчик

Спорт – це здоров’я, а здорова нація запорука економічного зростання кожної держави. Розвиток спортивної індустрії зумовив необхідність правового регулювання цієї сфери людського буття. Спортивне право є однією з наймолодших та комплексних галузей права у світовій доктрині. Її формування знаходиться на початковій стадії, а відтак постає одним із найактуальніших питань сьогодення для юридичної науки.

Державний торговельно-економічний університет намагається слідкувати за передовими трендами світового розвитку, тому ми раді залучати міжнародних та іноземних фахівців до освітнього процесу. Так, в рамках реалізації освітньо-професійних програм «Міжнародне право» та «Спортивний менеджмент» першого і другого рівнів вищої освіти, якими передбачено вивчення навчальної дисципліни «Міжнародне спортивне право», 24 травня 2022 р. в онлайн форматі відбулася лекція Ренати Копчик (Renata Kopczyk), доктором філософії з міжнародного та європейського права, адвокатом, який спеціалізується на питаннях захисту прав людини у спорті, професором Вроцлавської політехніки на тему: «Спорт і права людини» («Sport and human rights»)

Більше 100 здобувачів вищої освіти мали можливість ознайомитись із особливостями правового регулювання професійного спорту в країнах-членах Європейського Союзу, проблемами, які виникають під час реєстрації та діяльності міжнародних спортивних організацій, ліцензування у спорті, питання антидопінгових заходів та арбітражу у спорті. Зустрічі із досвідченими практиками – це нові знання, які допоможуть випускникам стати конкурентоздатними на ринку праці!

остання редакція 30.05.2022