Зустріч з практиками

Для підвищення мотивації студентів до онлайн-навчання та формування фахових компетентностей доцент Вікторія Хмурова організувала 24 травня 2022 року на лекційному занятті з дисципліни «Теорія організації» на тему «Organizational culture» проведення майстер-класу з керівником відділу зв’язків з місцевими громадами та владою компанії «Укргазвидобування» (Група Нафтогаз) Клавдією Яцишиною.

Під час заняття студентам було дуже цікаво та корисно почути від фахівця інформацію про особливості прояву в іміджевій вітчизняній компанії таких рис організаційної культури як корпоративні кольори, емблема, робочі години, корпоративні традиції та додаткові дисконти працівникам.

Студенти залишилися сповненими приємних вражень від зустрічі із Клавдією Валеріївною, а студентка Яна Дмитренко поділилася схвальним відгуком про зустріч зі спікером: «Для мене було дійсно важливо отримати не тільки теоретичні навички з теми лекції. На прикладі української компанії «Укргазвидобування» я впевнилась, що українські підприємства дійсно йдуть в ногу з часом та використовують новітні методи в своїй роботі».

Щиро дякуємо спікеру за цікавий та корисний майстер-клас, бажаємо успіхів компанії у цей важкий воєнний час та чекаємо на наступні зустрічі!

Все буде Україна!

остання редакція 01.06.2022