Марафон Днів відкритих дверей у червні 2022 року

Ми розпочали марафон Днів відкритих дверей у червні 2022 року.

В суботу (11.06.2022) відбувся День відкритих дверей у Державному торговельно-економічному університеті.

Охочі потрапити на захід мали завчасно зареєструватися.

У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії й студентами, відвідати майстер-класи, індивідуальні екскурсії університетом та познайомитись із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп‘ютерні класи, SMART-бібліотеку, спортивні локації.

Наступнні Дні відкритих дверей відбудуться 18 та 25 червня 2022 року. Не зволікай реєструйся, а ми готуємо багато цікавинок.

11.06.2022
остання редакція 11.06.2022