Відкрита лекція на тему «Банківські продукти та послуги для приватних осіб»

За ініціативою кафедри банківської справи 02 червня 2022 р. для здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітніх програм «Банківська справа» і «Фінансове посередництво» 2 і 4 курсів було проведено відкриту лекцію Маргаритою Лучик, фахівецем АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», на тему «Банківські продукти та послуги для приватних осіб».

Під час лекції розглянуто питання щодо різновидів та особливостей банківських платіжних карток, видів шахрайства за операціями з платіжними картками та способів убезпечення від них, сучасні тренди у сфері платіжних послуг.

Фахівець банку надала професійні поради за темою доповіді, відповіла на питання, які цікавили здобувачів. Обговорення теми проходило жваво у дружній робочій атмосфері.

остання редакція 13.06.2022