Студентка ДТЕУ - переможниця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

2 червня 2022 року в онлайн форматі відбулося підсумкове засідання Міжнародної галузевої конкурсної комісії конкурсу та презентація робіт-переможців зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. На конкурсі представлено 36 наукових робіт від 48 студентів з 24 закладів вищої освіти України та 12 країн світу. Серед міжнародних учасників були представники освітніх установ Польщі, Індії, Словаччини, Казахстану, Іспанії, Латвії, Болгарії, Грузії, Естонії. Наукову роботу здобувачки 4 курсу 1 групи Літнарович Вікторії, факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, кафедри готельно-ресторанного бізнесу відзначено дипломом І ступеня, наукового керівника, д.е.н., проф. кафедри готельно-ресторанного бізнесу Босовську М.В. – листом подяки.

Цього року Конкурс відбувся в умовах війни, але, незважаючи на воєнні виклики, продовжується не лише реалізація освітнього процесу, а також залучення майбутнього інтелектуального потенціалу України – молоді, до наукової діяльності та обміну досвідом на шляху до Перемоги, на благо пост-воєнного відновлення економіки України, миру та інтеграції до Європейської спільноти!

Вітаємо переможницю та її наукового керівника! Бажаємо миру, перемоги та унікальних наукових результатів!

остання редакція 14.06.2022