Завершився марафон Днів відкритих дверей у червні

У червні був насичений марафон Днів відкритих дверей - зустрічі, консультації приймальної комісії, екскурсії, майстер-класи, спілкування зі студентами. Ми презентували наші 6 факультетів, 28 спеціальностей, понад 60 освітніх програм, у тому числі англійською мовою викладання - 4 освітнього ступеня «бакалавр», 13 освітнього ступеня «магістр», переваги навчання, матеріально-технічної бази кампусу та насиченого студентського життя в родині ДТЕУ!

Наступний крок за вами - презентуйте себе в Мотиваційних листах: опишіть ваші здібності, таланти, вподобання й кар’єрні очікування від обраної спеціальності. Адже успішний вибір професії - запорука щасливого, благополучного життя!

Вступникам на освітній ступінь бакалавра нагадуємо до 07 липня триває другий етап підтвердження участі в основній сесії складання НМТ.

Вступників на освітній ступінь магістра запрошуємо на реєстрацію на МКТ/МТНК з 28 червня по 18 липня та складання дистанційного оцінювання рівня знань з фахового іспиту.

Розпочалася реєстрація на творчий конкурс в ДТЕУ для вступників на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт».

Триває нон-стоп спілкування в телеграм каналі Приймальної комісії та чатах студентів!

Відео-презентації факультетів:

Попри все, віримо, що наш девіз-місія «Працюємо для нинішнього та майбутніх поколінь» незабаром стане й вашим.

Працюємо! Вступаємо! Навчаємося!
Все буде Україна!!!