Вітаємо випускників кафедри маркетингу з успішним складанням кваліфікаційного екзамену та отриманням освітнього ступеня «бакалавр»!

Протягом тижня з 20 по 24 червня 2022 року на кафедрі маркетингу відбувались кваліфікаційні екзамени на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», який склали всі студенти, що навчались за спеціальністю 075 «Маркетинг», спеціалізаціями «Маркетинг» та «Рекламний бізнес».

Студенти успішно виконали завдання кваліфікаційного екзамену.

Вітаємо випускників із завершенням навчання та отриманням освітнього ступеня «бакалавр»! Бажаємо успіхів та творчих звершень у професійній діяльності.

Запрошуємо на навчання в магістратуру за освітніми програмами кафедри «Рекламний бізнес», «Маркетинг менеджмент», «Бренд-менеджмент», «Цифровий маркетинг», «Трейд-маркетинг».

Чекаємо в магістратурі та завжди раді бачити!

остання редакція 27.06.2022