Співпраця ДТЕУ з Люблянською школою бізнесу в рамках програми ЄС Erasmus+

У Державному торговельно-економічному університеті навіть у складний та трагічний час війни продовжують реалізовуватися проєкти Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність». З березня по червень поточного року 6 науково-педагогічних працівників ДТЕУ взяли участь в міжнародній академічній мобільності та відвідали Люблянську школу бізнесу (м. Любляна, Словенія).

У рамках короткострокових візитів представники ДТЕУ (кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права; кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права; кафедри туризму та рекреації; кафедри готельно-ресторанного бізнесу; кафедри економічної теорії та конкурентної політики; кафедри менеджменту) провели лекції англійською мовою, а також взяли участь у заході «Міжнародний Еразмус тиждень», на якому презентували Україну та ДТЕУ.

Міжнародна академічна мобільність викладачів університету до Люблянської школи бізнесу дала можливість попрацювати в інтернаціональній команді та отримати досвід від іноземних колег. Також були проведені переговори у міжнародній службі щодо поглиблення співпраці та подання нових міжнародних проєктів. Представники Люблянської школи бізнесу висловили свою підтримку та солідарність з Україною.

Варто також зазначити, що у другому семестрі, з лютого по червень 2022 р., 9 студентів ДТЕУ скористалися можливостями стипендіальної програми Еразмус+ та успішно пройшли семестрове навчання у Люблянській школі бізнесу.

остання редакція 27.06.2022