Розпочато Дні відкритих дверей у липні 2022 року

Липень - час правильного вибору! Ми розпочали Дні відкритих дверей у липні 2022 року. В суботу (09.07.2022) відбувся День відкритих дверей у Державному торговельно-економічному університеті.

У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії та отримати відповіді на актуальні питання про особливості вступу, познайомитися із нашими студентами, креатив яких заполонив соцмережі, відвідати майстер-класи, індивідуальні екскурсії університетом, ознайомитися із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп’ютерні класи, SMART-бібліотеку, спортивні манежі, тенісні корти, стадіон з унікальним покриттям та дізналися про правила поселення до студентських гуртожитків.

Наші вступники і сьогодні мали можливість створити електронний кабінет або перевірити самостійно створений, з’ясувати особливості подання електронних заяв. Зареєструватися на магістерські тести. Ознайомитися з Програмою творчого конкурсу, побачити спортивні локації, де навчатимуться на освітній програмі «Спортивний менеджмент», оскільки вступ на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» проводиться дистанційно!

Наступний День відкритих дверей 16 липня!

Реєструйтеся, а ми готуємося! Навіть якщо Ви вже приходили, то знову й знову зможете відкрити для себе щось нове, цікаве та відчути атмосферу безмежних можливостей ДТЕУ!

Зустрінемо! Допоможемо! Переможемо!

09.07.2022