Вебінар «Журналістика та війна: як працювати в нових умовах»

Журналісти, рекламісти та медійники кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету доєднались до вебінару «Журналістика та війна: як працювати в нових умовах»!

06 липня 2022 року відбувся перший із серії вебінарів для журналістів про особливості роботи в умовах повномаштабної збройної агресії РФ проти України.

Спікерами зустрічі виступили Олександра Панова, менеджерка проєктів ГО «Інтерньюз-Україна» та Тетяна Трощинська, головна редакторка та ведуча Громадського радіо.

Основні питання, які активно обговорювались протягом вебінару:

• «швидкі новини» та робота редакції в часи, коли інформація перестає бути актуальною невдовзі після публікації;
  • нова лексика: як журналісту правильно вживати новотвори, які виникли під час війни, щоби нікого не образити;
  • зміни в журналістських стандартах під час війни;
  • правила роботи журналіста з чутливими групами та постраждалими від війни.

Вебінар надав можливість обговорити питання адаптації журналістської діяльності до реалій сьогодення, визначити роботу редакцій та висвітлити актуальні питання для подальшої дискусії.

Особлива подяка за організацію та цікаву можливість приєднатися до вебінару організаторам та завідувачу кафедри журналістики та реклами  Діані Файвішенко, Ользі Юсуповій та Катерині Федоришиній за інформаційну підтримку та популяризацію зустрічі у соціальних мережах Богдану Кулинко, Катерині Гнатенко.

Ознайомитись з новинами можна на сайті https://internews.ua, щоб першими дізнатись про нові можливості для навчання медійників.

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нової серії вебінарів!

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

06.07.2022