Український стронгмен Олексій Новіков вдруге став найсильнішою людиною планети!

Випускник та викладач кафедри фізичної культури та спорту Державного торговельно-економічного університету Олексій Новіков переміг на турнірі The Strongman Classic 2022 у Лондоні і вдруге став найсильнішою людиною у світі. Він набрав в загальному заліку 54 бали і випередив срібного призера на 12 балів!

Після перемоги Олексій заявив, що найкращим подарунком для нього є те, що люди з усього світу будуть жертвувати кошти на українську армію. Це неймовірно важливо, що в такі складні часи для країни, наші спортсмени яскраво та успішно заявляють про Україну на весь світ! Українці вкотре довели, що вони найсильніші!

Пишаємось Олексієм, бажаємо подальших перемог та головної перемоги нам всім!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

10.07.2022
остання редакція 11.07.2022