Результати розгляду питань порядку денного загальних зборів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ДТЕУ

Під час загальних зборів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ДТЕУ, які відбулись 14 липня 2022 року, було розглянуто питання порядку денного та ухвалено відповідні рішення:

№ з/п Питання порядку денного Результати розгляду

1.

Звіт голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ДТЕУ за ІІ семестр 2021/22 н. р.

Звіт затверджено

2.

Обговорення програм розвитку Наукового товариства  ДТЕУ кандидатами на посаду голови та керівника секретаріату Наукового товариства:

Програми підтримано

3.

Обрання на посади голови, голови відділу розвитку науки та голови секретаріату Наукового товариства ДТЕУ

Рішення ухвалено

4.

Затвердження складу редакційної колегії журналу Vivat Academia Наукового товариства ДТЕУ

Рішення ухвалено

Із словами щирої підтримки та вдячності до членів Наукового товариства звернулась проректор з наукової роботи Світлана Мельниченко, побажала Науковому товариству нових звершень та відкриттів, наголосила на важливості підтримки наукової діяльності під час війни в України та вказала на необхідність активізації міжнародної співпраці.

За результатами відкритого голосування головою Наукового товариства ДТЕУ обрано студентку 3 курсу Лугову Катерину (ФМТП) та головою відділу розвитку науки та головою секретаріату – студентку 3 курсу Рула Олександру (ФМТП).

Вітаємо голову та новий склад Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ДТЕУ з обранням на відповідні посади, бажаємо вам наснаги та плідної праці!

14.07.2022
остання редакція 15.07.2022