Форум IFRSForum Ukraine-2022 «На шляху до перемоги та сталого розвитку»

З нагоди святкування дня бухгалтера та аудитора Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України організувала 12-15 липня 2022 р. форум IFRSForum Ukraine-2022 «На шляху до перемоги та сталого розвитку», участь в якому взяли викладачі кафедри обліку та оподаткування ДТЕУ.

Мета Форуму - привернути увагу усіх хто займається обліком, звітністю та аудитом до актуальних питань сьогодення: МСФЗ, МСА з фокусом на сталість та воєнний стан в країні, соціальну відповідальність та застосування інформаційних технологій.

В роботі Форуму взяли участь представники регуляторних організацій, бізнесу, наукових кіл та професійних організацій як міжнародних, так і українських, керівники, фінансові менеджери, головні бухгалтери, внутрішні та зовнішні аудитори, представники ЗВО та фахівці, які опікуються питаннями МСФЗ, МСА, податковими питаннями та IT ресурсами в бухгалтерській, аудиторській діяльності.

Дякуємо за змістовні доповіді, можливість взяти участь в обговорені важливих питань введення обліку під час воєнного стану, необхідних змін для України у сфері інформаційних технологій та основних напрямків побудови соціально-відповідального бізнесу, суспільства.

14.07.2022
остання редакція 15.07.2022