Студенти ДТЕУ представляють Україну на Європейських університетських іграх

Прапор університету майорить звідусіль, не виключенням є всі великі спортивні арени. Наша футбольна збірна «Меркурій», в цей важкий рік для країни, з гордістю представляє Україну на Європейських університетських іграх, які проходять у місті Лодзь (Польща).

У змаганнях візьмуть участь 5 тис. студентів із 400 університетів 40 країн світу. Україну представлятимуть 234 студенти з 45 ЗВО, які будуть змагатися в 16 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, водне поло, волейбол, волейбол пляжний, гандбол, дзюдо, карате, кікбоксинг, теніс настільний, тхеквондо, пляжний гандбол, футбол, футзал і шахи.

Вже у четвер 21 липня наші хлопці у дебютному спортивному протистоянні здобули першу перемогу, із рахунком 3:0 здолавши студентів Тюбінгенського університету (Німеччина).

Спортсмени ДТЕУ – справжні, мужні, відважні, орієнтовані на командну гру, на результат – своєю маленькою перемогою вони наближують нас до найголовнішої перемоги всієї України!

Слава Україні!

21.07.2022