Викладачі теж вчаться: тиждень підвищення якості цифрових компетентностей

З метою удосконалення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти ДТЕУ, підвищення рівня цифрових компетентностей, забезпечення ефективного вивчення освітніх компонент, у період з 18 по 22 липня 2022 р. в рамках діяльності Вищої школи педагогічної майстерності було організовано та проведено навчально-методичні семінари:

• «Цифрові інструменти  Google для вищої освіти», Кулаженко В.В., кафедра цифрової економіки та системного аналізу;
  • «Microsoft 365 як компонент корпоративного простору університету», Жирова Т.О., кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки;
  • «Корпоративна платформа організації освітнього процесу MS Teams», Котенко Н.О., кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки);
  • «Кібергігієна – базові правила безпеки в цифровому середовищі», Савченко Т.В., кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки;
  • «Інтерактивні заняття та ефективне оцінювання з Moodle: практичні лайф-хаки», Федоряк Р.М., кафедра готельно-ресторанного бізнесу.

Професійність тьюторів, актуальні корисні матеріали, сучасні формати спілкування забезпечили високий рівень проведеного заходу, а захоплюючі практичні завдання дозволили не тільки розвинути власні soft skills, а і підвищити рівень педагогічної майстерності більше ніж 350 викладачам університету.

Отримані знання та практичні навички використання цифрових інструментів сприятимуть збагаченню інтерактивно-інформаційної взаємодії в процесі навчання, а також інтенсифікують комунікативні зв’язки усіх учасників освітнього процесу.

Слухачі були одностайні щодо доцільності та корисності запропонованої тематики семінарів, а також продовження практики організації подібних заходів.

21.07.2022
остання редакція 26.07.2022