Студенти ДТЕУ у фіналі Європейських університетських ігор

Сучасний світ – доба єднання українського суспільства, який беззаперечно викарбовує та формує суспільні ціннісні орієнтації й визначає спосіб життя!

Сьогодні футбольна збірна ДТЕУ, яка представляє Україну на Європейських університетських іграх, здолала у півфінальному матчі команду з іспанського Рамона Льюля. Основний час закінчився із нічийним рахунком 1:1, а у серії післяматчевих пенальті із рахунком 5:4 перемогу святкували саме наші студенти!

Спільнота всієї країни слідкує за кожною перемогою на міжнародній арені і кожна спортивна перемога наближає нас до найголовнішої перемоги України! Тож вже 27 липня відбудеться надважлива спортивна подія для усього студентського футболу України – о 18:00 футбольний клуб «Меркурій» зіграє фінальний поєдинок проти колективу Східного університету Тімішоари.

Пишаємося та бажаємо здобути омріяну перемогу!

27.07.2022
остання редакція 27.07.2022