До дня працівників торгівлі. Дискусійна платформа «Сфера торгівлі: виклики війни та вектори відновлення»

Віддаючи данину працівникам  сфери торгівлі, яка в складні воєнні часи продовжує забезпечувати життєдіяльність мільйонів людей, з нагоди Дня працівників торгівлі у Державному торговельно-економічному університеті (ДТЕУ) традиційно відбулись заходи, направлені на розгляд актуальних проблем галузі та визначення шляхів їх вирішення.

28 липня 2022 року відбулася дискусійна платформа «Сфера торгівлі: виклики війни та вектори відновлення», перша панель якої пройшла під назвою «Торгівля сьогодні й в майбутньому: зміна цінностей, пріоритетів, трендів».

У заході взяли участь декани факультетів, завідувачі кафедр, викладачі, здобувачі, представники торговельних і виробничих підприємств, асоціацій, логістичних компаній, міжнародних та вітчизняних бізнес-структур, органів виконавчої влади, громадських організацій, наукових, експертних установ, засобів масової інформації.

На заході обговорювались актуальні  проблеми функціонування торговельної галузі й забезпечення продовольчої безпеки України в умовах воєнного стану. Спікери поділилися кейсами «Виживання» та соціальної активності конкретних підприємств торгівлі, логістики, окреслили шляхи розвитку торгівлі у поствоєнний період, поділились своїм бачення торговельної освіти в майбутньому.

Ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі  наголосив на важливій ролі торгівлі, як однієї з найстійкіших галузей національної економіки під час війни. У своїй доповіді він окреслив стан та основні тренди торгівлі в Україні. (презентація за посиланням)

З доповідями виступили:

• Олег ЦІЛЬВІК, заступник Голови Державної служби експортного контролю України, член Керівної ради Національного органу стандартизації, заступник Голови Правління ГО «Союз споживачів України», член Президії ГО «Міжнародна Академія Стандартизації»

Електронна комерція; системний менеджмент як фактор стійкості бізнесу в сучасних умовах

• Алевтина ДЕМУЦЬКА, прес-секретар ГК «Фокстрот», керівник відділу зв’язків із громадськістю, Оксана КОВАЛЬЧУК, піар-менеджер ГК «Фокстрот»

Соціальні ініціативи бізнесу під час війни

• Дмитро ТАНЬКО, в. о. директора з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К»

Рітейл під час війни: досвід компанії «Епіцентр К»

• Марія СТЕПАНЮК, начальник відділу НАССР ТОВ «Еко»

Забезпечення якості та безпечності харчових продуктів в умовах воєнного стану

• Олексій ЦИВІНСЬКИЙ, генеральний менеджер департаменту післяпродажного обслуговування ПІІ «Тойота-Україна»

Стратегія виживання та розвитку автомобільного ринку в Україні

• Станіслава МІКВАБІШВІЛІ, випускниця ДТЕУ, заступник директора ТОВ «С.А.Ф.ФАРМА»

Фармацевтична галузь України: виклики воєнного часу

• Уляна КОЛОДІЙ,        керівниця із зовнішніх комунікацій групи логістичних компаній ЗАММЛЕР

Логістична підтримка торгівлі від ЗАММЛЕР в умовах війни

• Анатолій ПОПЕЛЬ, засновник та керівник CASES та Креативної Практики

Створення EdTech-платформи в період глобальних криз та війни

Презентації будуть оприлюднені (за згодою авторів) найближчим часом.

Модератором виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Наталія Притульська.

Інформація практиків торговельного бізнесу дозволить актуалізувати контент навчальних планів, програм дисциплін, ініціювати запровадження нових освітніх програм і забезпечить розвиток існуючих, буде використана у наукових дослідженнях.

Дякуємо всім, хто долучився до участі у дискусійній платформі, чекаємо на пропозиції до співпраці.

Вітаємо з професійним святомДнем працівників торгівлі!

Бажаємо здоров’я та натхнення всім працівникам, процвітання галузі торгівлі!

НАВЧАЄМО! ПРАЦЮЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

СЛАВА УКРАЇНІ!