Історичне срібло студентів ДТЕУ

Футбольний клуб «Меркурій» - срібні призери Європейських університетських ігор 2022, що проходили у польському місті Лодзь з 21 по 27 липня.

Наші студенти, під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Олексія Яценка та Заслуженого тренера України Анатолія Бузніка, гідно представили Україну на європейській спортивній арені.

Основний час фінального протистояння завершився з рахунком 0:0, а в серії 11-метрових з мінімальним відривом сильнішими виявилися представники румунського університету з Тімішоарі — 8:7.

Призове місце наших студентів дає можливість в майбутньому представляти Україну на Всесвітній літній Універсіаді, що пройде у Китаї!

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

27.07.2022
остання редакція 01.08.2022