Підвищення кваліфікації державних службовців системи Пенсійного фонду України

Державні службовці мають натхнення розвивати та удосконалювати свої професійні компетентності навіть під час воєнного стану!

Так, з початку військової агресії в Інституті вищої кваліфікації навчання пройшли 800 працівників Головних управлінь Пенсійного фонду України в м. Києві та в Київській області за короткостроковою і професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців категорій Б, В.

В рамках програм розглянуто основні принципи та правила прийняття управлінських рішень; принципи ефективної комунікації, комунікативних технологій  та психологічних умов і механізмів їх забезпечення; сучасні підходи, методи, механізми управління змінами; концептуальні засади та методологічні принципи управління персоналом та командної роботи; напрями державної соціальної політики; новації законодавства про державне пенсійне страхування тощо.

Учасники залишили теплі відгуки в своїх анкетах, висловили задоволення рівнем організації навчання та подяку викладачам за набуті теоретичні й практичні навички.

05.08.2022
остання редакція 05.08.2022