logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Серпень - можливість стати студентом!

Загальна інформація

Черговий День відкритих дверей відбувся в Державному торговельно-економічному університеті в першу суботу серпня – 06.08.2022!

У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії й студентами та отримати відповіді на актуальні питання про особливості вступу, пройти екскурсії університетом, ознайомитися із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп‘ютерні класи, SMART-бібліотеку, спортивні локації та дізналися про правила поселення до студентських гуртожитків.

Наші вступники мали можливість створити електронний кабінет, завантажити всю необхідну інформацію, розрахувати конкурсний бал, визначити пріоритети та подати електронні заяви з мотиваційними листами.

Ми наповнюємо чат-бот Вступника найактуальнішою інформацією! Активно комунікуємо у соцмережах!

Готуйтеся! Успішно складайте Національний мультипредметний тест, Магістерський комплексний тест / Магістрський тест навчальних компетентностей! Отримавши результат приходьте на індивідуальні консультації та подання заяв в Інформаційно-консультаційному центрі Приймальної комісії ДТЕУ! При вступі у 2022 році є можливість використати результати ЗНО, ЄВІ / ЄФВВ 2019-2021 років!

Цьогоріч на всі освітні ступені: бакалавра, молодшого бакалавра, магістра денної та заочної форм здобуття освіти, можливий вступ на контракт (за кошти фізичних та/або юридичних осіб) тільки за мотиваційним листом!

Запрошуємо на Дні відкритих дверей 13 та 20 серпня. Реєстрація за посиланням!

Ми радо втілимо Ваші мрії про вступ до нашого згуртованого ДТЕУ!

Готуємось відновлювати та розвивати рідну країну разом! Все буде Україна!

06.08.2022
443230
2703
остання редакція 09.08.2022