Проведення фахового іспиту в ДТЕУ

Вступнику

З метою дотримання безпеки, Приймальною комісією ДТЕУ, прийнято рішення про проведення фахових іспитів ДИСТАНЦІЙНО (додаткові етапи) для вступу на контракт

Після подання електронної заяви  вступнику буде надіслано інформацію щодо складання  іспиту, а також логін та пароль для входу в систему дистанційного тестування.

Вступні фахові іспити в період додаткового етапу проводяться для вступу на спеціальності:

051 «Економіка», 053 «Психологія», 061 «Журналістика», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 281 «Публічне управління та адміністрування»», 292 «Міжнародні економічні відносини»

Увага! Фахові іспити проводяться в межах спеціальності по факультету (результати іспиту зі спеціальності зараховується для  вступу на всі освітні програми в межах цієї спеціальності)

Доступ до тестових завдань буде надано :

Сесія додаткового етапу

Подання заяв

Проведення фахових іспитів (дистанційно)

4 сесія

31 жовтня – 28 листопада

з 17 по 28 листаопада з  08:00 до 15:00 год

(неділя - тести закриті на профілактику)

Посилання на сайт дистанційного тестування

Виконання тестових завдань обмежено:

• кількість спроб – 1
  • час тестування – 1 год. (30 хвилин для ІУС з іноземної мови)

Упродовж часу відведеного на тестування Ви маєте можливість повертатися до питань та редагувати відповіді.

Тест вважається закінченим після натискання кнопки «ВІДПРАВИТИ ВСЕ ТА ЗАВЕРШИТИ».

В разі перевищення часу відведеного для тестування результати НЕ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ.

Зверніть увагу на вказаний час початку та завершення тестування! Починайте тестування завчасно! Розраховуйте час!

Увага! Напередодні тестування детально ознайомтесь з  Інструкцією  проходження тестування.

- інструкція для проходження фахового іспиту

- інструкція для проходження ІУС з іноземної мови (для вступників, які вступають на основі ОС магістра / ОКР спеціаліста)

З отриманим логіном та паролем Ви можете пройти тестування один раз в будь який зручний для Вас день відповідно до графіка проведення дистанційного іспиту

Питання стосовно дистанційного фахового іспиту надсилайте на електронну пошту pk@knute.edu.ua