Вітання з Днем підприємця від Київської торгово-промислової палати

На адресу ДТЕУ надійшло привітання з Днем підприємця від багаторічного партнера університету - Київської торгово-промислової палати в особі президента Миколи Васильовича Засульського.
В листі Микола Васильович вітає всіх підприємців з професійним святом та висловлює побажання успіху й процвітання бізнесу, а також миру та стабільності нашій країні.

Щиро дякуємо партнеру за привітання і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у сфері виховання та навчання майбутніх успішних підприємців!

04.09.2022
остання редакція 05.09.2022