Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри готельно-ресторанного бізнесу

У періоди з 20 червня по 01 серпня 2022 року та з 01 по 31 серпня 2022 року викладачі кафедри підвищили кваліфікацію, взявши участь у Міжнародних освітніх програмах, пов’язаних з бізнес-кейсами міжнародних проектів у сфері гостинності, які в on-line форматі відбулися у Словаччині та Німеччині.

Під час проходження on-line тренінгів викладачам була надана можливість дізнатися про специфіку організації бізнес-процесів та ініціювання проєктів, особливості диверсифікації пропозиції готельних та ресторанних послуг в умовах рестрикції споживчого попиту.

Всі етапи тренінгів супроводжувалися можливістю проконсультуватися і поспілкуватися з менеджерами, маркетологами, HR, власниками суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, що безперечно сприятиме покращенню якості та професіоналізації освітнього процесу на бакалаврських та магістерських програмах.

остання редакція 05.09.2022