Онлайн-курс для дистанційного навчання від університету TU Bergakademie Freiberg

Шановні студенти та викладачі ДТЕУ!

Раді сповістити вас про нову програму європейського ЗВО для допомоги українським студентам і викладачам.

Німецький університет TU Bergakademie Freiberg разом із партнерами започаткували програму онлайн-курсів для дистанційного навчання англійською мовою «SUUUpoRT: Structural support of Ukrainian Universities in Upkeep and rebuilding of higher education activities in the field of Resources and Technology».

На лекціях цих курсів ви зможете ознайомитися з такими навчальними предметами як геодезія, бізнес-адміністрування, а також безліч предметів із сфери фізики, хімії та технічних напрямків. Участь в курсах є безкоштовною для студентів та викладачів українських ЗВО. Оскільки програми курсів розраховані на самостійне вивчення, саме ви можете вирішити для себе, коли почати.

Посилання на опис програми та реєстрацію на онлайн курс.

остання редакція 24.10.2022