Тріатлон KYIVMAN 2022

За інформаційної підтримки кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету,  з ініціативи Творчого рекламного об’єднання студентів університету та Євгена Петровського,  здобувачі вищої освіти долучились до  організації та участі дводенного благодійного та екстремального тріатлону KYIVMAN.

3-4 вересня 2022 року на Блакитному озері Київської області учасники упродовж двох днів долають 410 км (заплив 8 км, велосипедні змагання 350 км та біг 52 км).

Загалом у заході цього року взяли участь 37 спортсменів з різних міст України та 33 дійшли до фінішу.

Загальною метою змагання стало подолання екстремальної дистанції, випробування своїх сил та благодійний збір коштів на  портативні УЗД апарати (СЗ HD3 Multipurpose Scanner) для медичної роти підрозділу Збройних Сил України.

Особлива подяка організаторам зустрічі, волонтерам та кращим представникам студентства РСС ФТМ та ТРОС: Кулинку Богдану, Катерині Гнатенко, Гришиній Єлизаветі, Ілоні Антонюк, Михайлу Шайді, Ірині Рибалкіній, Олександрі Коваленко, Роману Галаган та Анастасії  Овсянніковій.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та нові спортивні змагання!

Згуртований ДТЕУ – разом ми сила!

Приєднуйся та дій!

04.09.2022