Інавгурація першокурсників 2022

У Державному торговельно-економічному університеті 12 вересня 2022 року відбулась довгоочікувана подія - Інавгурація студентів-першокурсників!

Цьогорічна церемонія особлива тим, що відбувається у непростий та історичний для нашої країни час.

Як зазвичай, відкривав урочисту подію ректор університету - Анатолій Антонович Мазаракі. З вітальним словом він звернувся до студентів, привітавши їх з початком нового етапу в житті та висловив впевненість у їхньому успішному майбутньому!

Натхненними словами привітала нових членів університетської родини ДТЕУ і голова Ради студентського самоврядування університету Аліна Беляк.

Проголошення Присяги на вірність університету - особлива подія у житті кожного студента, яка запам'ятається назавжди, символ початку нового життєвого шляху.

Шановні першокурсники, пам'ятайте, ви - майбутнє нашої країни. Тож нехай навчання в університеті збагатить вас корисними знаннями та досвідом, які забезпечать кожному з вас успішне майбутнє, а нашій країні - розвиток і процвітання!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!