Вебінар «Вимоги суспільства до професійного бухгалтера»

Кафедра обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку разом з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України 9 вересня 2022 року провела відкритий вебінар «Вимоги суспільства до професійного бухгалтера» для здобувачів спеціалізації «Облік і оподаткування».

Спікером виступила - Валентина Григорівна Легка, виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

Під час вебінару було розглянуто:

• Міжнародний кодекс етики професійних бухгалтерів та дотримання принципів етики бухгалтерами при наданні  професійних послуг.
  • Порядок отримання сертифіката з професійної етики, як одного із важливих кроків подальшого професійного розвитку.

Участь в обговоренні брали здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування», аспіранти, викладачі ДТЕУ та інших ЗВО.

Щиро вдячні Валентині Григорівні за цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 19.09.2022