Старт діяльності з новим партнером ДТЕУ «Noosphere Engineering School»

За ініціативи Навчально-наукового центру бізнес-симуляції, Державний торговельно-економічний університет доєднався до загальноукраїнського проєкту – мережі науково-технічних лабораторій, що функціонують на базі закладів вищої освіти, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere».

Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів.

13 вересня, на локації ДТЕУ, відбулася перша робоча зустріч деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів  з представниками Noosphere Engineering School.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася перший проректор, професор Наталія Притульска, яка висловила побажання плідної спільної роботи та реалізації науково-технічних проєктів та ініціатив.

Партнери презентували діяльність Інжинірингової школи та розкрили нові можливості  ефективної взаємодії студентів, менторів, технічних експертів та бізнес-практиків щодо розробки та реалізації стартап-ідей та інноваційних освітніх проєктів. Жвавим й конструктивним стало обговорення шляхів та напрямів майбутньої спільної діяльності.

В заході прийняли участь представники Noosphere Engineering School:

• Керівниця лабораторії у КПІ ім. І.Сікорського – Анна Сарибога;
  • Заступник керівниці лабораторії у КПІ ім. І.Сікорського – Іван Загорулько;
  • Керівниця лабораторії у Черкаському технологічному університеті, к.е.н – Марина Лещенко;
  • Заступник керівниці лабораторії у Черкаському технологічному університеті, к.т.н – Сергій Рудницький.

Дякуємо нашим новим друзям і партнерам за цікаву й змістовну зустріч. Плануємо спільну роботу!

остання редакція 14.09.2022