На часі питання розвитку туризму!

За тісної співпраці факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу ДТЕУ з Асоціацією готельних об’єднань та готелів міст України 15 вересня 2022 року відбулася онлайн-зустріч з головою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів!

До зустрічі в онлайн-форматі долучилися понад 300 учасників з усієї України, зокрема здобувачі ступеня вищої освіти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Мар’яна Олеськів ознайомила присутніх з поточним станом туристичної галузі України в умовах російської агресії та презентувала напрямки розвитку туризму під час воєнного стану. У форматі конструктивного діалогу було обговорено проблемні питання туристичної галузі та готельно-ресторанного бізнесу в умовах війни в Україні.

Пані Мар’яна також поінформувала про можливості, які стали доступними для освітян у сфері туризму.

Голова ДАРТ акцентувала увагу на необхідності залучення зарубіжних науковців, а також практиків до реалізації освітнього процесу. Варто зазначити, що ДТЕУ активно співпрацює з представниками туристичної індустрії у сфері бізнесу та науки. Крім того, результати дискурсу заплановано висвітлити та реалізувати в освітній процес в рамках освітньо-професійних програм кафедр ФРГТБ ДТЕУ з підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр».

Висловлюємо всім вдячність за співпрацю, ініціативність та небайдужість до відбудови індустрії гостинності в Україні!

Слава Україні!
Героям слава!