Міжнародний онлайн-семінар: «Дослідження та аналіз соціальних мереж за допомогою NodeXL»

У межах проведення заходів присвячених до 31 річниці Дня Незалежності України за сприяння кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету, Київ, Україна у співпраці зі Школою медіа та комунікаційних досліджень Університету менеджменту та технологій, Лахор, Пакістан організовує  23.09.2022 р. міжнародний онлайн-семінар на тему: «Дослідження та аналіз соціальних мереж за допомогою NodeXL».

Співорганізаторами міжнародного онлайн-семінару є:

• Державний торговельно-економічний університет, Україна
  • Університет Стірлінга, Шотландія, Великобританія
  • Вулвергемптонський університет, Англія, Великобританія
  • Малайський університет, Малайзія
  • Університет Зулуленда, Південна Африка
  • Мультимедійний університет Нусантара, Індонезія

Міжнародний онлайн-семінар «Дослідження та аналіз соціальних мереж за допомогою NodeXL» присвячений 31 річниці Дня незалежності України, вивченню взаємодії учасників в онлайн-спільнотах в аспекті соціальної, комерційної та громадянської активності.

На цьому міжнародному  онлайн-семінарі  ми розповімо про аналіз соціальних мереж за допомогою NodeXL. NodeXL містить понад 7000 наукових цитат і використовується в багатьох галузях. Ця сесія допоможе усвідомити важливість дослідження соціальних медіа та надасть огляд інструменту NodeXL Pro для аналізу даних соціальних медіа на основі досвіду академічних досліджень спікерів семінару.

NodeXL забезпечує легкий доступ до мережевих потоків даних соціальних медіа, розширених мережевих показників, аналізу тексту та настроїв, а також створення потужних звітів.

Семінар також дасть уявлення про те, як NodeXL можна використовувати для отримання та аналізу даних із платформ соціальних мереж, таких як Twitter і Youtube. Тематичні дослідження також продемонструють, як цей інструмент можна використовувати для аналізу соціальних мереж та підтримки вільних і незалежних країн .

Дата та час: Пятниця, 23 вересня, 2022,

12-00 (Великобританія), 14-00 (Україна), 16-00 (Пакістан) (GMT +5)

Zoom Meeting: https://zoom.us/j/97619417946
Meeting ID: 976 1941 7946