Відкрита лекція «Аудит під час воєнного стану – реакції, виклики та дії бізнесу»

З нагоди 31-річниці незалежності України, на запрошення кафедри фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету, 20.09.2022 було проведено відкриту лекцію к.е.н., доцентки, директорки ТОВ «Мідланд Девелопмент Україна» Ольги Заремби на тему «Аудит під час воєнного стану – реакції, виклики та дії бізнесу». Під час відкритої лекції було обговорено питання розвитку аудиту в незалежній Україні та виклики сьогодення.

Відкрита лекція запам`ятається здобувачам вищої освіти освітніх програм «Фінансовий контроль та аудит», «Фінансова аналітика», «Діджитал аудит та аналіз», аспірантам, науково-педагогічним працівникам харизматичністю та високою компетентністю лектора. Захід викликав позитивні відгуки.

Щиро дякуємо Ользі Олександрівні за яскравий захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!

остання редакція 20.09.2022