Науково-практичний семінар «Встановлення кінцевих бенефіціарних власників: аналіз структури власності корпорацій»

Кафедра фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету 19 вересня 2022 року провела науково-практичний семінар «Встановлення кінцевих бенефіціарних власників: аналіз структури власності корпорацій». Спікер: Маргарита Амбарчян, к.е.н., доцент, бізнес-консультант, незалежний експерт-аналітик.

Під час зустрічі було розглянуто можливості здобувачів вищої освіти розширити їх професійні компетентності, підвищити конкурентні переваги при працевлаштуванні.

Щиро вдячні пані Маргариті за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 20.09.2022