Відкрита лекція «Автоматизація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у програмі «Дебет Плюс»

Кафедра обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 26 вересня 2022 року організовує відкриту лекцію «Автоматизація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у програмі «Дебет Плюс» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньої програми «Облік і оподаткування».

Спікер – Сергій Мозговий, директор з маркетингу компанії «Дебет Плюс».

Зустріч відбудеться на платформі Teams за посиланням.

Запрошуємо долучитися до відкритої онлайн-лекції всіх охочих!

остання редакція 20.09.2022