Конкурс на навчання за програмою подвійного дипломування між ДТЕУ та Університетом Гренобль Альпи

Оголошується конкурс на навчання за програмою подвійного дипломування між Державним торговельно-економічним університетом та Університетом Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція) за освітнім ступенем «Бакалавр з економіки та управління» на дистанційній основі у 2022/23 н.р.

Навчання проходитиме англійською або французькою мовами (за вибором студента). Термін навчання – 1рік. У разі успішного складання екзаменаційних завдань студент отримує державний диплом Франції рівня бакалавр – Licence за спеціальністю «Економіка і управління». Вартість навчання на програмі становить 2 тис.євро для французького ЗВО та 5,5 тис.грн для ДТЕУ.

Для студентів, які обрали навчання французькою мовою є можливість виїзду на навчання у ІІ семестрі 2022/23 н.р. безпосередньо до Університету Гренобль Альпи.

До участі в конкурсі на навчання в зазначеному закладі вищої освіти запрошуються студенти IV курсу денної форми всіх спеціальностей.

Студенти до 30.09.2022 повинні подати до деканатів:

1. Заяву на ім’я ректора ДТЕУ (у письмовій формі);
  2. Резюме (CV Europass);
  3. Копію і завірений переклад на французьку мову диплома або виписки із оцінками за 3 роки навчання в ДТЕУ;
  4. Мотиваційний лист;
  5. Копію закордонного паспорта;
  6. Копію і офіційний переклад на французьку мову свідоцтва про народження;
  7. Копію сертифікату, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

При визначенні переможців будуть враховуватися: рівень володіння французькою та/або англійською мовами; рівень академічної успішності;

Участь у науково-дослідній роботі та громадському житті університету; ступінь мотивації щодо навчання.

За детальною інформацією звертатися за електронною адресою o.karpan@knute.edu.ua

остання редакція 23.09.2022