Науковий семінар «Роздрібна торгівля. Ключові показники ефективності» для керуючих магазинами, керівників та інших працівників ТОВ «Новус Україна»

Кафедра економіки та фінансів підприємства Державного торговельно-економічного університету 28, 30 вересня та 5, 7 жовтня 2022 року провела науковий семінар на тему: «Роздрібна торгівля. Ключові показники ефективності» для керуючих магазинами, керівників та інших працівників ТОВ «НОВУС УКРАЇНА». Спікер: Ірина Височин, доктор економічних наук, професор кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торговельно-економічного університету.

В ході проведення наукового семінару були розглянуті теоретичні та прикладні аспекти формування, оцінки, аналізу та планування основних економічних параметрів діяльності підприємства торгівлі, а саме: методичний інструментарій аналізу та планування товарообороту і товарних запасів, оцінка сезонності реалізації товарів, формування асортиментних матриць, оцінка беззбитковості роботи магазину, КРІ в роботі з клієнтами, формування торгової маржі, ключові індикатори оцінки фінансового стану підприємства торгівлі та ін.

Загалом в семінарі взяли участь 105 працівників компанії ТОВ «НОВУС УКРАЇНА».

Щиро вдячні керівництву ТОВ «НОВУС УКРАЇНА» за виявлену ініціативу щодо проведення навчання персоналу на базі Державного торговельно-економічного університету і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 11.10.2022