ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»

Запрошуємо студентів закладів вищої освіти взяти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології», який проводиться за напрямами:

• Інноваційні та ресурсоощадні технології харчової продукції
  • Крафтові технології харчової продукції
  • Удосконалення технологій та умов зберігання харчової продукції
  • Наукове обґрунтування, розроблення і вдосконалення технологій харчової продукції спеціального призначення

Конкурс відбудеться у квітні 2023 року.

Положенням про конкурс передбачено його проведення у два етапи.

• І етапу березні-квітні учасники, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають свої роботи на розгляд конкурсній комісії закладу, де вони навчаються. Конкурсна комісія закладу відбирає не більше двох кращих наукових робіт та подає до ДТЕУ для участі у другому турі конкурсу.
    До 10 квітня ЗВО надсилають відібрані наукові роботи (текстову частину, в якій наведено дані про автора та наукового керівника, найменування ЗВО замінюють шифром (шифр – не більше двох слів) та заявку на участь (дод. 1) на поштову адресу: Україна, 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ДТЕУ та на електронну адресу конкурсу: irtech @knute.edu.ua.
  • II етап – полягає в оцінюванні роботи конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу конкурсу в ДТЕУ у дистанційному форматі (відеоконференція).

Фінал конкурсу відбудеться 26 квітня 2023 року.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

За докладною інформацією звертатися до координаторів конкурсу:

• Жученко Валентина Григорівназаступник декана з науково-методичної роботи, канд. екон. наук, доцент кафедри туризму та рекреації
    тел. +380 (63) 392 62 23
  • Васильєва Олена Олександрівнаканд. техн. наук, доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства
    тел. + 380 (50) 473 70 05 – тільки Вайбер
  • Грабовська Олена В’ячеславівна – д-р. техн. наук, професор кафедри технології та організації ресторанного господарства
    тел. +380 (50) 815 33 31

31.10.2022