Воркшоп «Генерація ідей відео у TikTok та Reels для бізнесу»

За ініціативи Навчально-наукового центру бізнес-симуляції і кафедри журналістики та реклами 16 листопада відбувся воркшоп з Дар'єю Сальніковою «Генерація ідей відео у TikTok та Reels для бізнесу».

Дар'я Сальнікова – випускниця ДТЕУ, а наразі фахівець у сфері комунікацій, SMM-консультант та автор SMM-курсів на Udemy, лектор освітніх семінарів і галузевих конференцій, серед яких Underconference #5: SMM та SMM Day від WebPromoExperts. Дар’я має досвід просування понад 20 проєктів малого, середнього та великого бізнесу на B2C та B2B ринках України та Молдови.

На зустрічі спікер розповіла про особливості створення відео для соціальних мереж TikTok та Instagram, поділилась цікавою статистикою та власним досвідом просування брендів у соціальних мережах. Учасники воркшопу обговорили сучасні тренди SMM, відмінності відео TikTok та Reels і роль унікальності контенту в онлайн-комунікаціях.

Дар'я зазначила важливість структурного маркетингового підходу навіть до створення розважальних відео, адже саме аналіз конкурентів та вподобань цільової аудиторії є основою ефективного креативу.

На зустрічі були присутні здобувачі вищої освіти кількох спеціальностей, тому дискусія охопила різноманітні теми: від майбутнього соціальних мереж до юридичного супроводу діяльності незалежних спеціалістів та креаторів у сфері маркетингових комунікацій.

Наприкінці воркшопу слухачі Практичного курсу «Бізнес-симуляція» отримали завдання: створити відео для просування діяльності віртуальної мережі супермаркетів «Гермес».

Відмічайте Дар'ю (https://instagram.com/ddd.salnikova) в Інстаграм, щоб отримати професійний відгук на вашу роботу.

Дякуємо Дар'ї за корисну та надихаючу зустріч!

Запис воркшопу та презентація спікера за посиланням.

остання редакція 18.11.2022