Оголошеннявсі

Відкрита лекція директора Департаменту митної політики Міністерства фінансів України О. П. Москаленка

Відкрита онлайн лекція директора Департаменту митної політики Міністерства фінансів України Олександра Петровича Москаленка на тему «Загальний вектор розвитку митної справи в Україні» відбулась 25 листопада 2022 року об 11:00 на платформі ZOOM.

На лекції були присутні понад 50 викладачів і здобувачів вищої освіти Державного торговельно-економічного університету.

Під час лекції Олександр Петрович зосередив увагу присутніх на сучасних трендах розвитку митної системи України з урахуванням провідних практик ЄС, стимулювання та покращення якості ведення зовнішньоекономічної діяльності, функціонування інституту авторизованого економічного оператора, запуску системи спільного транзиту NCTS з країнами ЄС, розвитку партнерських відносин «митниця-бізнес» та інших сучасних векторах розвитку митної справи в Україні.

Окремо шановний практик звернув увагу здобувачів вищої освіти на необхідності відповідального ставлення до навчання і постійного самовдосконалення для здобуття майбутнього фаху з митної справи.

На завершення дійшли згоди про проведення лекцій провідними фахівцями Міністерства фінансів України та Державної митної служби України, які будуть присвячені окремим аспектам здійснення митної справи в Україні.

Слідкуйте за нашими анонсами і приєднуйтеся до майбутніх заходів!

остання редакція 25.11.2022