Кар’єрний онлайн-захід «Епіцентр на варті твоєї кар’єри»

Працевлаштування випускників є маркером якості закладу освіти.

Кар’єрний онлайн-захід «Епіцентр на варті твоєї кар’єри» проведено 30 листопада 2022 р. кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку разом з Центром розвитку кар’єри ДТЕУ та компанією ТОВ «Епіцентер К».

Стейкголдери заходу:

• Тарас Захарків  – головний бухгалтер;
  • Віталій Фафруник – заступник головного бухгалтера;
  • Ксенія Бєляєва – головний профконсультант відділу по роботі з персоналом;
  • Лариса Петрова – фахівець навчальних проєктів департаменту навчання і розвитку персоналу.

Під час заходу спікери розповіли студентам спеціальності 071 «Облік і оподаткування» про особливості функціонування облікової системи в одній з найбільших торговельних мереж України, можливості працевлаштування та кар’єрного розвитку для студентів у компанії «Епіцентер К».

Завідувач кафедри обліку та оподаткування Олена Фоміна відзначила  важливість для студентів використовувати отримані знання в практичній діяльності та щиро подякувала компанії «Епіцентер К» за співпрацю!

остання редакція 01.12.2022