Новий етап студенстького життя

У Державному торговельно-економічному університеті 30 листопада відбулася Конференція студентів університету.

Ректор ДТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі привітав студентів зі складним, але надзвичайно продуктивним роком, відзначив грамотами та пам'ятними подарунками всіх членів ради студентського самоврядування 2021/22 н.р. за їх плідну роботу впродовж року.

Першим пунктом порядку денного був звіт голови РСС ДТЕУ Беляк Аліни Миколаївни за 2021/22 н.р. За результатами розгляду звіту, делегати конференції оцінили виконану роботу ради за 2021/22 н.р. та затвердили звіт.

Результати виборів за кандидата на посаду голови РСС ДТЕУ оголосив голова лічильної комісії Мальований Дмитро Володимирович. На посаду балотувався один кандидат – Стрельчук Діана Миколаївна, студентка факультету фінансів та обілку, яка за результатами голосування була обрана головою РСС університету, набравши абсолютну більшість голосів. Делегатами конференції були затверджені результати виборів.

Рішенням конференції було затверджено новий склад РСС ДТЕУ на 2022/23 н. р., обрано делегатів до вченої ради ДТЕУ та на конференцію трудового колективу ДТЕУ.

До нового складу РСС увійшли: Стрельчук Діана Миколаївна, Раділова Дарина Вячеславівна, Кривша Марта Олегівна, Сколибог Сергій Олександрович, Гуринович Катерина Андріївна, Бабкова Єва Олександрівна, Кравчук Анастасія Вячеславівна, Романько Вікторія Володимирівна, Жулей Віталіна Вячеславівна, Гохберг Діана Станіславівна, Максимчук Юлія Віталіївна, Осіпчук Юлія Олександрівна, Жукова Віталіна Олександрівна, Кузін Сергій Сергійович, Ковальова Дарина Олександрівна, Арман Віталій Ігорович, Степанченко Олександр Артемович, Мельник Анастасія Юріївна, Вінс Валерій Вікторович, Діхтяренко Анна Ігорівна, Бандура Анна Андріївна, Туровська Анастасія Вікторівна, Комлик Максим Віталійович, Беспала Олександра Юріївна, Хомчак Олександр Олександрович, Улещенко Андрій Ігорович.

Вітаємо голову та новий склад РСС ДТЕУ з обранням на посади, бажаємо вам енергії та успіху в реалізації ваших планів.

остання редакція 21.12.2022