ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Туризм ХХІ століття: глобальні виклики та цивілізаційні цінності"

19 квітня 2023 року відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Туризм ХХІ століття: глобальні виклики та цивілізаційні цінності"

Запрошуємо науковців, освітян, представників влади та бізнесу взяти участь в обговоренні стратегічних напрямів розвитку туризму ХХІ століття.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
INFORMATION LETTER

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форми участі: дистанційна (на платформі ZOOM).

Початок конференції – 10:00.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ

1. Світовий туристичний ринок: постпандемічні наслідки та пріоритети зростання у повоєнний період.
  2. Ресторанний теруар: глобальні тренди та локальні практики технологій.
  3. Наукові ініціативи післявоєнного відновлення сфери HORECA.
  4. Стратегії спортивного менеджменту ХХІ століття.
  5. Дизайн: тренди, виклики та можливості.

22.12.2022
остання редакція 28.12.2022