До Дня дипломата України екскурсія студентів ОП «Міжнародні відносини та економічна дипломатія» до Посольства Республіки Узбекистан

Напередодні державного свята Дня дипломата України студенти першого курсу Державного торговельно-економічного університету ОП «Міжнародні відносини та економічна дипломатія» 20 грудня 2022 року відвідали Посольство Республіки Узбекистан в Україні.

Здобувачів вищої освіти зустрічав Тимчасово Повірений у справах Республіки Узбекистан в Україні Расулов Бобур Закірович. Студенти змогли дізнатись про основні напрями діяльності Посольства, про сфери співпраці та особливості міжнародних відносин між Україною та Узбекистаном.

Наприкінці зустрічі студенти змогли поставити пану Расулову питання про кар'єру дипломата, про його особисті здобутки у дипломатії та плани на майбутнє.

остання редакція 26.12.2022