Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським Народом нагороджений д.ю.н., проф. Гуржій Т.О.

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, доктор юридичних наук, професор Гуржій Тарас Олександрович нагороджений грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності.

Вітаємо Тараса Олександровича з відзначенням його заслуг перед українським суспільством! Бажаємо нескінченної творчості і праці на благо України!

остання редакція 26.12.2022