Збірна ДТЕУ - володарі Кубку України з чирлідингу!

Кінець календарного року видався напрочуд результативним для наших спортсменок – збірна ДТЕУ з чирлідингу зійшла на п'єдестал першості Кубку України «UKRAINE CHEER CUP 2022» із чудовими результатами:

1 місце - команда "KCT" в номінації "Performance Cheer";
1 місце - дует від команди "Kolibri" в номінації "Cheer Dance" - Жулей Віталіна (ФЕМП), Романько Вікторія (ФІТ);
2 місце - соло в номінації "Cheer Dance" - Онофрійчук Марія (ФРГТБ).

Змагання проводилися 25 грудня 2022 року у м. Винники Львівської області, де зібралося майже 1000 учасників різних вікових категорій. У заході взяли участь як професійні клуби, так і заклади вищої освіти, серед яких НУБіП та ВНУ ім. Лесі Українки.
Попри всі складнощі, які принесла із собою війна, команда "KCT" продовжувала тренування і навіть поповнила склад студентками 1 курсу, які дебютували на Кубку України!

Вітаємо з успішним виступом команду та її наставників – Дембіцьку Олену та Лисянську Анастасію!

Склад команди "KCT":
Биндюк Катерина, Лисянська Анастасія, Черкасова Єлизавета, Кравцова Олександра (ФМТП); Роженцева Ксенія, Лі Аліна, Ярощук Софія, Кірічок Анна, Андрусик Діана, Скакун Дар'я (ФТМ); Бормотова Юлія, Сальнікова Марія, Райденко Ксенія (ФЕМП); Самойленко Дарина (ФФО).

Команда щиро дякує ректору університету Анатолію Антоновичу Мазаракі за багаторічну підтримку та можливість брати участь у змаганнях за Кубок України. Також висловлюємо слова вдячності завідуючому кафедри Гамову В‘ячеславу Георгійовичу за допомогу в організації поїздки та постійну підтримку.

25.12.2022
остання редакція 27.12.2022