Зустріч зі стейкголдером: Анна Бондар про міжнародну виставкову діяльність

У рамках Global Trade Days 09 грудня 2022 до Університету завітала Анна Бондар, керівниця проєктів Центру підтримку експорту, тренерка Експортної академії (Естонія), координатор інформаційного порталу українських експортерів (tradewithukraine.com) та випускниця нашого університету.

Анна Бондар провела лекцію-дискусію для здобувачів вищої освіти освітніх програм "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини" СВО бакалавр та магістр і поділилась власним досвідом в організації та проведенні міжнародних виставок для розвитку експорту.

Спікерка розповіла про особливості бюджетування таких заходів, звернула увагу на необхідність врахування міжкультурних особливостей під час проведення комунікацій з організаторами та учасниками виставок, порадила додаткові джерела для ознайомлення. Актуальна тема лекції-дискусії викликала жваве обговорення, студенти ставили багато питань щодо специфіки діяльності у сфері організації виставок.

Анна Бондар підкреслила якість підготовки на освітніх програмах кафедри та підтвердила наміри продовжити співпрацю з Державним торговельно-економічним університетом.

Слідкуйте за нашими анонсами у соціальних мережах та приєднуйтесь до заходів!

остання редакція 30.12.2022