Студентський круглий стіл «Цифрові інструменти банків в умовах нестабільності» (Zoom)

20 березня 2023 року о 13:50 кафедра банківської справи проводить університетський студентський круглий стіл «Цифрові інструменти банків в умовах нестабільності» (Zoom-конференція).

Мета проведення круглого столу – обговорення прогресивного досвіду та пошук нових шляхів підвищення конкурентоспроможності банків в умовах нестабільності за напрямами:

• фінансові диджитал послуги банків,
  • ризики використання диджитал інструментів банків в умовах нестабільності,
  • перспективи диджиталізації банківського бізнесу.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо студентів до участі.

остання редакція 07.03.2023