Всеукраїнський круглий стіл «Корпоративна звітність про соціальну відповідальність в Україні та ЄС»

Шановні колеги!

Запрошуємо провідних фахівців у сфері обліку та оподаткування, представників органів державної влади, професійних організацій, бізнесу, фахових та періодичних видань, викладачів та аспірантів взяти участь в обговоренні питань відображення соціальної відповідальності підприємств у корпоративній звітності.

Мета круглого столу: обговорення питань відображення соціальної відповідальності підприємств у корпоративній звітності.

Теми для обговорення:

1. Інституційні передумови відображення соціальної відповідальності підприємств у корпоративній звітності.
  2. Запит на звітність про соціальну відповідальність в Україні та ЄС.
  3. Інформаційне забезпечення звітування про соціальну відповідальність підприємств.

До 07 березня 2023 р. необхідно здійснити реєстрацію участі в круглому столі відповідно до інформаційного листа.

Усім зареєстрованим доповідачам та учасникам будуть надіслані посилання на Zoom-конференцію, в якій проводитиметься круглий стіл, та його програма.

Сподіваємось
на Вашу зацікавленість і співпрацю