Навчання за магістерською програмою у Бізнес-Школі «Ауденсія»

У рамках угоди про співробітництво між Державним торговельно-економічним університетом та Бізнес-Школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) оголошується набір на програму студентського обміну для бакалаврів і магістрів за такими програмами:

• «Міжнародний магістр з менеджменту»;
  • «Програма Вищої школи (Гранд Еколь)»;
  • «Програма європейського менеджменту».

Навчання у І семестр 2023-2024 н. р. Мова навчання – англійська або французька.

Навчання за семестровою програмою студентського обміну – безкоштовне. Витрати, пов’язані з перебуванням за кордоном (проживання, харчування, транспорт та інше) – власним коштом студентів.

Основними вимогами є:

• навчання на першому році за освітнім ступенем «Магістр» в ДТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • навчання на 3-4 курсах за освітнім ступенем «Бакалавр»;
  • володіння англійською або французькою мовами щонайменше на рівні В2 (бажана наявність сертифіката, який підтверджує рівень).

Претенденти на семестрове навчання за кордоном повинні подати до 31 березня 2023 р. на пошту o.karpan@knute.edu.ua наступні документи:

Для магістрів:

• копію закордонного паспорта;
  • копію диплома і додатку до диплома бакалавра;
  • CV в форматі Europass (англійською мовою);
  • мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою);
  • характеристика від факультету (з перекладом на англійську мову);
  • копія сертифіката, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

Для бакалаврів:

• копія закордонного паспорта;
  • виписка з оцінками (з перекладом на англійську мову);
  • характеристика від факультету (з перекладом на англійську мову);
  • CV у форматі Europass (англійською мовою);
  • мотиваційний лист в форматі Europass (англійською мовою);
  • копію сертифіката, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

остання редакція 22.03.2023